Natalia Kuś

Jestem psychologiem, specjalistką interwencji kryzysowej i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo- Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr 1372). Aktualnie pozostaję w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej – neuropsychologii.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z zakresu interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ. W 2022r. uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego (nr 1372). 4-letnią specjalizację z psychologii klinicznej odbywam w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. pracując na oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla, Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera oraz 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Współpracowałam z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.
Jako psychoterapeutka specjalizuję się w terapii indywidualnej zaburzeń lękowych oraz zaburzeń nastroju u osób dorosłych. Pracuję zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W warunkach szpitalnych oraz w gabinecie terapeutycznym przeprowadzam diagnozę psychologiczną, udzielam wsparcia m.in. osobom w kryzysie (wywołanym m.in. śmiercią bliskich, nagłym wypadkiem lub chorobą somatyczną), przeprowadzam ocenę funkcjonowania poznawczego u pacjentów neurologicznych i geriatrycznych. Interesuję się również psychologią sportu - w ramach ścieżki specjalizacyjnej studiów magisterskich odbywałam staż na AWF pracując z młodymi sportowcami.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umów wizytę