Aleksandra Karbowiak

Jestem psychologiem, psychoonkologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Aktualnie pozostaję w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnym ze standardami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-­Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z psychoonkologii na Akademii Ignatianum w Krakowie.
Doświadczenie zdobywałam na oddziałach w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, a także w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego.

Obecnie zajmuję się pracą z osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych i obsesyjno-kompulsyjnych, przeżywającymi kryzysy życiowe, doświadczającymi żałoby i straty, jak również z pacjentami chorującymi neurologicznie i somatycznie oraz z członkami ich rodzin. Obszar działania obejmuje także diagnostykę psychologiczną i neuropsychologiczną, rehabilitację procesów poznawczych, psychoedukację i poradnictwo psychologiczne.
Do moich zainteresowań zawodowych należą ponadto psychologia różnic indywidualnych, seksuologia oraz psychologia social media.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umów wizytę

Koszt wizyty 150 PLN